Nakliyat Firmaları

Altındağ Evden Eve Nakliyat
Aralık 6, 2018

Nakliyat Firmaları

Nakliyat Firmaları

Ankara başkentimiz ve ülkemizin en büyük şehirlerinden birisidir ve Aydınlar nakliyat olarak güzel şehrimizin her ilçesinde yaşayan ve nakliyat hizmeti alması gereken kişilerin yanında yer almaktayız. Ankara ilimizde çok sayıda nakliyat firmaları bulunmakta ama bunlar arasında hizmet kalitesi en yüksek olan firma olarak müşteri portföyümüzü günden güne genişletmeye devam etmekteyiz. Hizmet sektöründe önemli bir yer tutan nakliyatta artık hizmet detaylı olarak verilmektedir. Şehiriçi nakliyat ile Ankara içinde taşınması gereken kişilere hizmet veriyoruz ayrıca şehirler arası taşımacılık hizmetimiz ile de Türkiye’mizin her iline ve ilçesine taşınacak kişilerinde sıkıntı yaşamadan taşınmalarını sağlamaktayız.

Sigortalı Nakliyat ile Güvenli Taşımacılık

Taşınma sırasında gerekli güvenlik önlemlerinin alınıyor olması çok önemlidir ve eşya paketleme ambalajlama dikkatle yapılmalıdır. Bu alınan önlem ile yetinmiyor ve ayrıca ekstra olarak sigortalınakliyat yapıyoruz. Bu konuda diğer nakliyat firmaları ile aramızda hizmet kalitesi farkı olarak eşyalarınızın gerçek değerinden sigortalanmasını sağlıyoruz. Uzman eksper arkadaşlarımız ile evinizi ya da ofisinizi ziyaret ederek ekspertiz yapıyoruz. Bu sırada eşyalarınızın taşınması için en uygun olacak fiyat teklifi de hazırlanmaktadır. Müşteri memnuniyetine önem veriyor ve asla sonradan ilave maliyetler çıkartmıyoruz. Verilen sözlerin mutlaka tutulması gerektiğini biliyor ve sizlere söz verdiğimiz saatte gelerek taşınmanızı sağlıyoruz. Eşyaların araç içinde de güvende olması şarttır ve bunun için Aydınlar nakliyat olarak araçlarımızı düzenli olarak yeniliyor ve içlerini süngerle kaplayarak ekstra önlemler alıyoruz.

Nakliyatta Hızlı ve Modern Çözümler

Nakliyat hizmetinde kalitenin yüksek olması kadar hızlı hizmet verilmesi de önemlidir. Aydınlar nakliyat olarak Taşınma süresini kısaltmak ve ayrıca eşyaların araçlara taşınması sırasında zarar görmesini önlemek adına asansörlü taşımacılık yapıyoruz. Son teknolojiye sahip asansör sistemlerimiz ile de çok katlı binaların en üst katlarında oturan kişilerinde sıkıntı yaşamadan taşınabilmelerini sağlıyoruz. Kesintisiz hizmet veriyor ve müşterilerimizin yeni adreslerinde normal hayatlarına en kısa sürede başlayabilmelerini sağlıyoruz. İşini severek yapan ve sizlere güler yüzle hizmet veren ekibimiz sıkıntı yaşamadığınız bir taşınma deneyimi yaşamanızı sağlamaktadır. Bütün sorularınızı online olarak ya da telefonla sorabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir