Hakkımızda

Nakliyat hizmetine insanların sık sık ihtiyaç duydukları bir hizmettir. Aydınlar nakliyat olarak nakliyat hizmetinde kaliteyi yükseltiyor ve profesyonel kadromuz ile %100 müşteri memnuniyeti olacak şekilde hizmet veriyoruz. Profesyonel kadromuz teknolojiyi yakından takip etmekte ve nakliyat sektörüne yenilikler getirmeye devam etmektedir. Hakkımızda söylenebilecek şeyler arasında müşterilerimize verdiğimiz sözleri mutlaka tuttuğumuz en önde yer almaktadır. Ankara merkezli bir firma olarak Ankara şehrimizin bütün ilçelerine hizmet götürmekte şehir içi nakliyat hizmetlerinde olduğu gibi şehirler arası taşımacılık hizmetlerini de kaliteli olarak vermekteyiz. Müşterilerimizin stres taşamayacakları bir taşınma deneyimi yaşamalarını sağlarken onların görüşlerine önem veriyor ve bütün sorularına cevap bulmalarını sağlıyoruz.

Sigortalı Nakliyat Hizmeti Veriyoruz

Nakliyat hizmeti verirken müşterilerimizin eşyalarını güvende hissetmeleri için sigortalı nakliyat hizmeti veriyoruz. Sigortanın önemli olduğunu düşünüyor ücretsiz ekspertiz hizmeti vererek eşyaların gerçek değerinden sigortalanmasını sağlıyoruz. Müşterilerimize güler yüzlü olarak hizmet veriyor ve onların sürecin her aşamasından haberdar olmalarını sağlıyoruz. Evden eve nakliyat gibi ofis taşımacılığı hizmetini de yüksek kalitede veriyoruz. Eşyaların taşınması sırasında eşya paketleme ve ambalajlama hizmetimiz ile koruma altına alınmasını sağlıyoruz. Geniş bir ekip ile hizmet veriyoruz. Bütün personelimizin alanında uzman olması ile taşınma sürecinde sorun yaşanmasına izin vermiyoruz. Planlamanın önemli olduğunu düşünüyor ve bunun için önce plan yapıyor sonrasında bu planın her aşamasını dikkatle uyguluyoruz.

Asansörlü Nakliyat

Taşınma sürecinin en kısa sürede tamamlanmasının en büyük isteğiniz olduğunu biliyor bu amaçla eşyaların hızla eski adresten alınarak araçlarımıza yüklenmesinde ve yeni adresinizde boşaltılmasında asansörlü nakliyat hizmetimiz ile yanınızda yer alıyoruz. Araçlarımızın modellerinin yeni içlerinin geniş olması sayesinde trafikte eşyalarınız araç içinde güvende olmaktadır. Parça eşya taşımacılığı, depolama gibi verdiğimiz hizmetler konusunda detaylı bilgi almak istediğinizde uzman ekibimiz online olarak ya da telefon ile ulaşmanız halinde hepsini detaylı olarak cevaplandıracaktırlar. Nakliyat hizmetine yılın her günü ihtiyacınız olabileceğini biliyor ve bunun için kesintisiz olarak hizmet veriyoruz. Ankara içinde ve Türkiye’nin bütün il ve ilçelerine evinizi ofisinizi taşımanız gerektiğinde üstün kalitede hizmetimiz ile yanınızda yer alıyoruz.