Sigortalı Nakliyat

Ankara Sigortalı Nakliyat

Ankara şehrimizde nakliyat hizmetine oldukça fazla ihtiyaç duyulmakta ve bu ihtiyacı karşılamak adına Aydınlar nakliyat olarak uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Profesyonel kadromuzun olması ve teknolojiyi yakından takip ederek kullanıyor olmamız ile üstün kalitede hizmet vermekte ve %100 müşteri memnuniyeti oluşmasını sağlamaktayız. Müşterilerimizin eşyalarının güvenli olarak taşınabilmesini sağlamak adına çeşitli önlemler alıyoruz ve bu önlemler arasında Ankara sigortalı nakliyat da yer almakta ve bu sayede de müşterilerimizin eşyalarının korunması ve eğer bir hasar olursa bu hasarın sigorta şirketi tarafından karşılanmasını sağlamaktayız. Elbette bu ilave bir güvenlik önlemidir biz firma olarak eşya paketleme ve ambalajlama konusunda kullandığımız özel teknikler ve kaliteli ambalaj malzemeleri ile yüksek güvenlik sağlıyor ve eşyaların hasar görmeden taşınmasını sağlıyoruz. Kırılacak ve elektronik eşyaları ayrıca içleri köpüklü kutulara yerleştiriyoruz.

Nakliyata Uygun Araçlar İle Hizmet Veriyoruz

Ev ve ofis eşyalarının taşınması sırasında maksimum koruma için uygun araçlar ile taşınması şarttır. Aydınlar nakliyat olarak yeni model kapalı kasa, içleri geniş ve süngerle kaplanmış olan araçlarımız nakliyat hizmeti vermeye uygundur. Eşyalarınız bu geniş araçların içinde sıkışmadan, sarsılmadan rahatça taşınmaktadır. Eşyaların araçlara yüklenmesi ve araçtan boşaltılması sırasında da zarar görmesini önlemek için Ankara asansörlü taşımacılık yapıyoruz. Yüksek katlarda oturuyor olmanız halinde asla bina merdivenlerini kullanmıyor binanızın önüne getirdiğimiz portatif asansör sistemlerini kullanıyoruz. Özel asansör sistemlerine sahibiz ve bu sayede plazalar gibi çok yüksek katlı binaların en üst katlarında oturan kişilerinde sorun yaşamadan taşınması için hizmet veriyoruz.

Paketleme ve Ambalajlama Desteği Veriyoruz

Müşterilerimizin eşyalarının taşınma sırasında koruma altında olmasını sağlamak için eşya paketlemeve ambalajlama desteği veriyoruz. Bu konuda eğitimli olan personelimiz ile söz verdiğimiz saatte evinize ya da ofisinize gelerek bir yandan mobilyaların demontajını yapıyor diğer yandan da paketleme ve ambalajlama yapıyoruz. Evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, parça eşya nakliyat ve depolama gibi diğer hizmetlerimiz ile de yılın her günü sizlere kaliteden ödün vermeden geniş bir kadro ile hizmet vermeye devam ediyoruz.