Evden Eve Nakliyat

Ankara Evden Eve Nakliyat

Evini taşıması gereken insanlar için bunun en hızlı ve stressiz şekilde sonuçlanması için Aydınlar nakliyat olarak hizmet vermekteyiz. Ankara şehrinde hizmet veriyor ve bütün ilçelerinde Ankara evden eve nakliyat konusunda hizmet almak isteyen kişilerin üstün kalitede hizmet almalarını sağlıyoruz. Ankara’nın bütün ilçelerine olduğu gibi şehirler arası taşımacılık hizmetimiz ile ülkemizin bütün il ve ilçelerine sıkıntı yaşamayacakları bir taşınma olayını onlar için gerçekleştiriyoruz. Geniş bir ekip ile hizmet veriyor ve bütün ekibimizin alanında eğitimli olmalarına önem veriyoruz. Planlı bir taşınmanın gerekli olduğunu düşünüyor bunun için size uygun bir taşınma planı yapıyor ve her adımını dikkatle uyguluyoruz. Mobilyalarınızın demontajı ve montajını biz yapıyor sizlerin bu ayrıntılar ile uğraşmanıza gerek bırakmıyoruz.

Eşya Paketleme ve Ambalajlama

Eşyaların taşınması sırasında zarar görmesini önleyecek en önemli nokta doğru şekilde taşınmaya hazırlanmasıdır. Aydınlar nakliyat olarak eşya paketleme ve ambalajlama konusunda Avrupa’da geliştirilmiş olan yeni tekniklerin yanında kaliteli malzeme kullanıyoruz. Kırılma ihtimali olan eşyalar ve elektronik eşyalar için ekstra koruma önlemi olarak içleri köpüklü kutulara yerleştiriyoruz. Taşınmanın hızla sonuçlanması ve sizlerin bir an önce yeni adresinizde normal hayatınıza devam edebilmeniz için eşyaların araçlara yüklenmesi ve yeni adreste boşaltılması sırasında asansörlü taşımacılık hizmeti sunuyoruz. Modern asansör sistemlerine sahibiz ve bu sayede plazalar ve rezidanslar gibi çok yüksek binaların üst katlarında oturan kişilerinde sorun yaşamadan taşınmalarını sağlıyoruz.

Sigorta Desteği Veriyoruz

Evini ya da ofisini taşıyan kişilerin eşyalarım zarar görecek mi endişesini ortadan kaldırmak için eşyalarını dikkatle paketleme ve ambalajlama yapmakla kalmıyor ayrıca Ankara sigortalı nakliyat hizmeti veriyoruz.Aydınlar nakliyat olan firmamızı tercih etmeniz halinde ücretsiz ekspertiz hizmetimizden yararlanabilir ve taşınma öncesinde evinizi ziyaret etmemiz ile sonrasında taşınmanız için kesin fiyat belirlenecek ve ayrıca eşyalarınızın gerçek değerinden sigortalanması için ekspertiz raporu hazırlanacaktır. Yılın her günü hizmet veren firmamız müşterilerimizin en uygun oldukları zaman içinde taşınabilmelerini sağlamaktadır. Araç filomuzun yeni olması ve içlerinin süngerli olması sayesinde eşyalarınız araç içinde de güvende olmaya devam edecektir.