Şehiriçi Taşımacılık

Ankara Şehir İçi Nakliyat

Nakliyat sektöründe en çok ihtiyaç duyulan hizmetler arasında Ankara şehir içi nakliyat yer almaktadır ve Aydınlar nakliyat olarak bu konuda müşterilerimizin bütün beklentilerini karşılıyor hızlı ve sorunsuz bir taşınma süreci yaşamalarını sağlıyoruz. Ankara şehrinde faaliyet gösteren firmamız hangi ilçesinde olursa olsun taşınmanız gerektiğinde profesyonel ekibimiz ile yanınızda yer alıyoruz. Şehiriçinde olduğu gibi şehirler arası nakliyat konusunda da kaliteli hizmet veriyor ve nakliyat yapmaya uygun olan içleri süngerli geniş ve yeni model araçlarımız ile eşyalarınızın güvenli olarak taşınmasını sağlıyoruz. Nakliyat hizmeti vermek için gerekli bütün belgelere sahip olan firmamız planlı olarak çalışmakta ve taşınmanın sizler için uygun olan zamanda yapılabilmesi için kesintisiz olarak hizmet vermektedir.

Ankara Sigortalı Nakliyat Hizmeti Veriyoruz

Sigorta hayatın her aşamasında insanlar için garanti sağlamaktadır ve tıpkı nakliyat sektöründe olduğu gibi oldukça gelişmiştir. Aydınlar nakliyat olarak bizde taşınma sırasında müşterilerimizin eşyalarının istenmeyen kazalar olması halinde bu durumun sıkıntı vermemesi için gerçek değerinden sigortalanarak taşınmasını sağlıyoruz. Ankara Sigortalı nakliyat desteğimizi evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, parça eşya taşımacılığı ve depolama hizmetlerimiz sırasında da veriyoruz. Ekip olarak kaliteden ödün vermiyor ve taşınma sürecini sıkıntı yaşamadan tamamlamanızı sağlıyoruz. Firmamızın sahip olduğu modern asansör sistemleri ile asansörlü taşımacılık yapıyor ve plaza gibi yüksek binaların en yüksek katlarında oturan kişilerinde taşınma süreçlerinde yanlarında yer alıyoruz.

Eşya Paketleme ve Ambalajlama Desteği Veriyoruz

Taşınma sürecinde en önemli nokta eşyaların güvenli olarak taşınmasıdır ve firmamız da müşterilerine eşya paketleme ve ambalajlama desteği vermekte bu şekilde koruma altına almaktayız. Her eşyayı kendi cinsine uygun yöntem ve ambalaj malzemesi ile paketleme ve ambalajlama yaparak taşıyor olmamız sayesinde tam koruma sağlamaktayız. Sağladığımız %100 müşteri memnuniyeti sayesinde müşteri portföyümüz giderek genişlemektedir. Her zaman verdiğimiz sözlerde durmakta ve tam söz verdiğimiz saatte gelmekte ve hızla işimizi tamamlayarak yeni adresinizde yaşamaya başlamanızı sağlamaktayız. Modern yöntemler kullanmakta güler yüzlü olarak hizmet vermekteyiz. Yetkili personelimiz aklınıza takılan sorulara anında cevap bulmanızı sağlamaktadır.