Ankara Eşya Depolama

Nakliyat sektöründe uzun yıllardır lider firma olmayı başaran Aydınlar nakliyat firmamızın verdiği kaliteli hizmetler arasında Ankara eşya depolama da bulunmaktadır. Bu hizmetten bir süreliğine ev ya da ofis eşyalarını kullanmayacak olan kişiler yararlanmaktadır. Firmamızda Ankara şehrimizde faaliyet göstermekte olduğundan dolayı bütün ilçelerinde ve çevre illerde bu hizmetten yararlanmak isteyen kişilerin eşyalarını güvenli depolarında istedikleri süre içinde bekletmektedir. Depolarımız eşyalarınızın güvenle kalması için uygun şekilde dizayn edilmişlerdir. Bu hizmetimizden yararlanmak için eşyalarınızın depolarımıza getirilmesi ve istediğiniz adrese istediğiniz zamanda teslim edilmesinde de profesyonel kadromuz ile yanınızda yer almaktayız. Eşyaların depolarımızda ne kadar süre kalacağı tamamen sizin isteğinize bağlıdır.

Ankara Sigortalı Depolama Hizmeti

Nakliyat sektöründe sigortanın önemli bir yeri bulunmaktadır. Çünkü eşyaların taşınması sırasında çeşitli nedenler ile istenmeyen hasarlar meydana gelebilmektedir. Bu hasarların oluşması halinde müşterilerimizin mağdur olmasını önlemenin en doğru yolu ise Ankara sigortalı nakliyat hizmeti vermektir. Sigortalı nakliyat yapmakla kalmıyor ayrıca eşyalarınızın depolarımızda olduğu süre içinde de sigorta kapsamında olmasını sağlıyoruz. Depolarımız sürekli temizlenmekte, havalandırma sistemleri olduğu için küf rutubet olması mümkün olmamaktadır. Böcek ve haşerata karşıda ilaçlama yapılmaktadır. Bunlardan eşyaların korunmasını Aydınlar nakliyat olarak başarsak da deprem, yangın sel gibi doğal afetler karşısında hasar görmelerini önlemek mümkün olmayabilmektedir. İşte sigorta da bu noktada devreye girmekte ve oluşan hasarı tam olarak karşılamaktadır.

Eşya Paketleme ve Ambalajlama Desteği Veriyoruz

Taşınması ve depolarımızda bekleme süresi içinde eşyaların zarar görmesini önlemek için mutlaka uygun yöntemler ve kaliteli malzeme ile eşya paketleme ve ambalajlama yapılması gerekmektedir. Bu konuda eğitimli olan personelimizde sizlere hizmet vermektedir. Mobilyalarınızın demontajını yapmakta ve kırılacak eşyalar ekstra koruma için paketlendikten sonra da içi köpüklü kutulara koymaktadır. Depolama hizmetimizden yararlandığınızda eşyaların istediğiniz adrese getirilmesi için bir hafta öncesinden haber vermeniz sorun yaşanmasını önleyecektir. Eşyalarınızı depolarımıza taşırken ve istediğiniz adrese getirdiğimiz sırada bu adreslerin yüksek katlar olması halinde asansörlü taşımacılık hizmetini veriyoruz. Aydınlar nakliyat olarak müşteri memnuniyetine önem veriyor ve sıkıntı yaşamadan rahat bir taşınma süreci yaşamanızı sağlıyoruz.