Ofis Taşımacılığı

Ankara Ofis Taşımacılığı

İşlerinizi yürüttüğünüz ofislerinizi kimi zaman taşımanız gerekebilir. Bunun sorunsuz olması için profesyonel hizmet alınması şarttır. Aydınlar nakliyat olarak Ankara şehrinde hizmet veriyor ve Ankara ofis taşımacılığı hizmeti almak isteyen kişilere yüksek kalitede hizmet veriyoruz. Ofislerin taşınması olayını hızla tamamlanması gerekmektedir ve bu hızla taşınma sırasında eşyaların zarar görmemesi de oldukça önemlidir ve profesyonel ekibimiz ile eşya paketleme ve ambalajlama hizmeti veriyoruz. Her masanın kendi eşyasını ayrı olarak paketliyor bu şekilde yerleşme konusunda sıkıntı yaşanmasının da önüne geçiyoruz. Ankara içinde bütün ilçeler arasında ofislerinizi taşıyor ayrıca gerektiğinde şehirler arası nakliyat hizmetimizden yararlanmanızı sağlıyoruz.

Sigortalı Taşımacılık Hizmetimiz İle Eşyalarımızın Güvende Olmasını Sağlıyoruz

Nakliyat hizmeti sırasında eşyaların korumalı bir şekilde taşınması için bütün önlemleri alıyor olmamıza rağmen istenmeyen kazaların olabileceğini biliyor ve bunun için sizlerin içinizin rahat etmesi ayrıca olası kazalar sonrasında zararınızın karşılanması için Ankara sigortalı taşımacılık yapıyoruz. Ofisinizi taşımak için firmamızı tercih etmeniz halinde ekibimizin ofisinize girdiği andan sigortayı başlatıyor ve yeni ofise taşınması bitene kadar da sigortanın devam etmesini sağlıyoruz. Sıkıntılı bir süreç olan taşınma sırasında bütün ekibimiz anlayışlı ve güler yüzlü olarak hizmet vermektedir. Bütün sorularınız yetkili arkadaşlarımız tarafından cevaplanmakta ve ayrıca diğer personelin işlerini en iyi şekilde yapıyor oldukları denetlenmektedir.

Ankara Asansörlü Taşımacılık İle Hızlı Hizmet

Teknolojiyi yakından takip ediyor ve müşterilerimizin plazalar gibi yüksek binalarda olan ofislerinin taşınmasını sorun olmaktan çıkartıyoruz. Kullandığımız modern asansör sistemleri ile eşyaların merdivenlerden inerken zarar görme olasılığını ortadan kaldırıyoruz. Ankara Asansörlü taşımacılık hizmetimiz taşınma süresinin de kısalmasını sağlamakta müşterilerimiz de bu şekilde en kısa sürede yeni ofislerinde işlerine devam edebilmektedirler.  İçlerini süngerle kapladığımız yeni araçlarımız eşyalarınızın zarar görmeden taşınmasını sağlamaktadır. Amacımız %100 müşteri memnuniyeti olduğu için ofislerinizin taşınmasının her aşamasında işinin uzmanı olan personel kullanmaktayız. Kesintisiz hizmet vermekte ve bu sayede size en uygun zamanda taşınabilmenizi sağlamaktayız. Ofis taşımacılığının yanında parça eşya taşımacılığı hizmetimiz ile ofis eşyalarının az olması halinde bunun çok daha uygun maliyetli olabilmesini sağlamaktayız.