Parça Eşya Nakliyat

Ankara Parça Eşya Nakliyat

Ankara ülkemizin en büyük şehirlerinden birisi olması ile taşınma ihtiyacının da en çok duyulduğu yerdir. Taşınması gereken kişiler için bu çeşitli nedenler ile sıkıntı verici bir süreçtir. Aydınlar nakliyat olarak verdiğimiz Ankara parça eşya nakliyat hizmeti ile bu sıkıntıların hafiflemesini sağlıyoruz. Bu hizmetimizde aynı yönde taşınacak kişilerin eşyalarını araçlarımızın geniş olması ile tek araç ile taşıyor ve bu şekilde taşınma maliyetinin azalmasını sağlıyoruz. Bu hizmetimizden ayrıca öğrenci evine ağır eşya gönderecek, yazlığına bir miktar eşya götürecek kişiler de yararlanmakta bu şekilde bu ağır eşyalarının uygun miktarla taşınmasını sağlamaktayız.  Parça eşya nakliyat hizmetimizden yararlanacak kişilerin eşyalarının zarar görmemesi için paketleme ve ambalajlama hizmeti veriyoruz. Her eşyayı kendi cinsine uygun malzeme ile paketleme yapıyoruz. Kullandığımız kaliteli ambalaj malzemeleri ve teknikler ile tam koruma sağlıyoruz.

Ankara Sigortalı Nakliyat Hizmeti Veriyoruz

Aydınlar nakliyat olarak müşterilerimizin taşınmalarında hiçbir sorun yaşamalarına izin vermiyor ve verdiğimiz Ankara sigortalı nakliyat hizmeti ile de memnun olmanızı sağlıyoruz. Verdiğimiz ücretsiz ekspertiz hizmeti sayesinde eşyalarını gerçek değerinden sigortalanmakta ve bu sayede de bir hasar oluşması durumunda gerçek değerinden zararınız karşılanmaktadır. Uzman arkadaşlarımızın taşınma öncesinde eşyalarınızı görmesi ile fiyat teklifi de hazırlanmakta ve daha sonra asla ilave maliyetler çıkartılmamaktadır. Bu durumda müşteri memnuniyet düzeyini arttırmaktadır. Eşyalarınızın taşınması için kullandığımız araçlarımızı sürekli yeniliyor ve onların içinde oldukları süre boyunca güvende olmalarını sağlamak adına içlerini süngerle kaplıyoruz.

Asansörlü Taşımacılık Yapıyoruz

Parça eşya nakliyat hizmeti sırasında araç içinde eşyaların birbirine karışması gibi bir durum asla olmamaktadır. Bu konuda yetkili personelimiz gerekli denetimleri yapmaktadır. Dilerseniz sizlerde araçlara yüklenmesi sırasında orada olabilir ve bu duruma şahit olabilirsiniz. Eşyaların en kısa sürede araçlara yüklenmesi ve taşınma sürecinin hızlandırılması için sahip olduğumuz asansör sistemlerini kullanıyoruz. Ankara Asansörlü taşımacılık hizmetimiz ile çok yüksek katlarda ev ya da ofisi olan kişilerinde taşınmaları için yardımcı oluyoruz. 7/24 profesyonel ekibi ile firmamız sizlere hizmet vermekte ve memnun olacağınız bir taşınma deneyimi yaşatmaktadır.